Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier GLS Poland) już od 500,00 zł.
Bezpieczne zakupy
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy - 14 dni na zwrot towaru!
    (dotyczy klientów detalicznych)
  • Szyfrowane dane i transakcje
Nowa kolekcja AS Creation: My Home. My Spa.
Nowa kolekcja AS Creation: My Home. My Spa.

My Home. My Spa.

Posłuchaj! Tylko spójrz i poczuj! Ten zapach, ten smak... Pozwól sobie na wszystkie piękne wrażenia zmysłowe, doświadcz różnorodności tego świata, wyciągnij ręce i zaproś je do pozostania. W Twoim nowym domu.

Dzięki aktualnej kolekcji marki A.S. Création własny dom stanie się zmysłowym ulubionym miejscem. My Home. My Spa stwarza przestrzeń umożliwiającą utrwalenie tych wspaniałych doświadczeń i wrażeń.

W bogatej kolekcji pojawia się 10 najbardziej aktualnych motywów mieszkaniowych, które nie pozostawiają nic do życzenia w niemal wszystkich obszarach wyposażenia wnętrz i całkowicie redefiniują pojęcie celebrowania domatorstwa. Dzięki nastrojowym „zdjęciom domowym” w rzeczywistych sytuacjach życiowych i przedstawionym w sympatyczny sposób dwóm referencjom, tapety naprawdę zaostrzają apetyt na nowy, przytulny dom.

W handlu dostępne są dostosowane narzędzia promocji sprzedaży, takie jak ekspozycje, broszury i pocztówki. Kolekcja jest dodatkowo wspierana bezpośrednią reklamą skierowaną do konsumentów za pośrednictwem reklamy telewizyjnej, silną obecnością w mediach społecznościowych oraz za pośrednictwem klasycznych plakatów.

 

Zobacz tapety z kolekcji

 

 

Kolekcja: My Home. My Spa.
Marka:
A.S. Création
Termin dostępności:
2026
Liczba tapet:
85 tapet
Materiał:
na flizelinie
Wymiar rolek: 0,53m x 10,05m

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl