Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier GLS Poland) już od 500,00 zł.
Bezpieczne zakupy
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy - 14 dni na zwrot towaru!
    (dotyczy klientów detalicznych)
  • Szyfrowane dane i transakcje
Koszty i czas dostawy

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

Realizujemy dostawę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Udostępniamy Państwu następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:


1. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa. Płatne odpowiednio: 18 i 23 zł dla paczek o wadze do 30 kg oraz 30 i 35 zł dla paczek o wadze pozwyżej 30 kg. Klient jest zwolniony z opłat z tytułu kosztów wysyłki w przypadku jednorazowego zakupu towarów na łączną kwotę wyższą od 500 zł.  


2. Odbiór osobisty możliwy jest pod adresami:

OUTLET + modnetapety.pl
42-600 Tarnowskie Góry,
ul. Rudna 4
PN-PT, w godzinach od 08:00 do 16:00.
znajdź na mapie

Sklep z tapetami J.Gama (1)
42-600 Tarnowskie Góry,
ul. Piłsudskiego 5  Sklep został przeniesiony o 50 metrów, do podwórza! 
PN-PT w godzinach od 09:00 do 17:00
SO w godzinach od 09:00 do 13:00
znajdź na mapie


Odbiór osobisty jest bezpłatny.

 

 
Termin dostawy do Państwa wynosi do 14 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin.
W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 14 Dni Roboczych.
Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

- w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub płatnościami elektronicznymi - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
- w przypadku płatności kartą - od chwili uzyskaniu pozytywnej autoryzacji transakcji.

- w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 14 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin.
W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 14 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta.
Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

- w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub płatnościami elektronicznymi - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
- w przypadku płatności kartą - od chwili uzyskaniu pozytywnej autoryzacji transakcji.
- w przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.


* odbiór osobisty w tym punkcie może wiązać się z koniecznością dostarczenia do niego wybranych Produktów z naszego magazynu centralnego.
Czas potrzebny na dostarczenie nie powinien być dłuższy niż 1 dzień roboczy. Klient zostanie powiadomiony wiadomością e-mail o gotowości do odbioru Produktów.

 

 

Czas dostawy

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata.
Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Nasza firma realizuje dostawy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. W przypadku firmy kurierskiej GLS wysyłamy usługą gwarantującą dostawy w następnym dniu roboczym.

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

 

____

 

Informacja dla klientów hurtowych:
Koszty, sposoby i terminy dostaw określone są warunkami uzgodnionymi pomiędzy Państwem a firmą MODNETAPETY.PL. Uzgodnienia te są nadrzędne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z biurem sprzedaży.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl